Renata Chmelová, 45 let, bez politické příslušnosti – Záběhlice 
Senátorka za Prahu 10, Štěrboholy a Dubeč (od řijna 2016)
Předsedkyně klubu zastupitelů
Členka Kontrolního výboruKomise územního rozvoje a Komise bytové politiky, členka školské rady ZŠ Práčská
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 724 022 964

Aktivní občanka, jíž není lhostejné, jak vypadá Praha 10, kde žije. Spoluzaložila a působila jako koordinátorka občanské iniciativy Společně pro Desítku. Usiluje o to, aby občané měli k dispozici všechny důležité informace a aby se zprůhlednilo rozhodování o významných investicích města (nová radnice za miliardu). Hlavní organizátorka úspěšné petice Za zelené Trojmezí, jež zabránila likvidaci největší zelené chráněné plochy Prahy 10. Manažerka v neziskovém sektoru. Má dvě děti, žije v Záběhlicích. Podrobný životopis - Představení na YouTube. 

Mgr. Pavel Mareš, 40 let, KDU-ČSL – Strašnice
Člen Výboru zdravotního a sociálního a Komise pro výchovu a vzdělávání

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 721 285 237

Místopředseda KDU-ČSL v Praze jako první upozornil na nevýhodnou rámcovou smlouvu na stavební zakázky (2 miliardy Kč) a na nedůsledný přístup radnice k hazardu. Ve Strašnicích pořádá besedy o společenských a politických tématech. Pracuje jako redaktor Karmelitánského nakladatelství. Od března 2015 je (jako zástupce akcionáře = hl. m. Praha) členem dozorčí rady Pražská plynárenská Holding a.s. Bližší informace k odměnám zde. Od dubna 2015 je (jako zástupce zřizovatele = MČ Praha 10) členem školské rady ZŠ BrigádníkůStručné představení na YouTube. 

Ing. Martin Moravec, 40 let, bez politické příslušnosti – Malešice 
Člen Výboru pro kulturu a památky a Sportovního výboru
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 278 278

Na Praze 10 se věnuje rozvoji občanských aktivit a dozorování činnosti radnice z řad veřejnosti. Spoluzaložil a působil jako koordinátor občanské iniciativy Společně pro Desítku a spolupracoval s OS Zaostřeno na 10. Je organizátorem dobrovolnických úklidů, koordinuje akci Společně ukliďme Prahu 10. Ekonomický konzultant a VŠ učitel v oblasti mezinárodního obchodu a politiky. S manželkou a dcerou žije v Malešicích.  Profesní životopis na LinkedIn - Stručné představení na YouTube.

Ing. Milan Maršálek, 34 let, bez politické příslušnosti – Vršovice a Malešice
Člen Výboru pro životní prostředíKomise dotační politiky 
a Komise pro Zdravou Prahu 10 a místní Agendu 21
Kontakt:
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 732 527 171

Přes 15 let aktivně působí jako člen několika místních spolků v Malešicích. Je vedoucím ekocentra a turistického oddílu při Českém svazu ochránců přírody. V roce 2012 byl oceněn jako Dobrovolník roku MČ Praha 10. Po několikaletém působení v akademické sféře nyní pracuje jako specialista životního prostředí ve státní organizaci. V zastupitelstvu městské části prosazuje principy trvale udržitelného rozvoje obce, šetrného přístupu k životnímu prostředí a spravedlivé dotační podpory pro organizace působící na Praze 10. Svobodný, Vršovice. Profesní životopis na LinkedIn - Stručné představení na YouTube 

RNDr. Miloslav Müller, Ph.D., 40 let, KDU-ČSL – Bohdalec
Člen Výboru dopravy a cyklostezek
Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 732 736 728

Podílel se na iniciativě občanů a zastupitelů za obnovení Mateřské školy Na Sychrově. Spolurealizoval šetření, jež prokázalo velký zájem občanů o umístění dětí do této školky. Vědecký pracovník Ústavu fyziky atmosféry Akademie věd ČR a pedagog na Přírodovědecké fakultě UK. Místopředseda pastorační rady ve farnosti sv. Václava. Ženatý, dvě děti, Bohdalec. 

Karel Duchek, 72 let, KDU-ČSL – Strašnice
Člen Návrhového výboruKomise bezpečnostní a Výboru pro udělování čestného občanství
Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 265 686

Elektrotechnik-odborný garant, živnostník. Strašnický patriot, jeden z hlavních hybatelů stavby nového kostela ve Strašnicích (1994). Bývalý extraligový ragbista, člen pastorační rady farnosti v Praze-Strašnicích a dlouholetý předseda KDU-ČSL v Praze 10. Ženatý, tři děti, Strašnice.

doc. Ing. Lucie Sedmihradská, Ph.D., 41 let, bez politické příslušnosti – Vinohrady
Členka Finančního výboru a Výboru pro strategické investice
Kontakt: lucie.sedmihradská@vlasta10.cz, 777 867 009

Vysokoškolská pedagožka a výzkumnice, která se dlouhodobě zabývá veřejnými rozpočty a financováním územních samospráv. Aktivně sleduje hospodaření MČ Praha 10 a navrhuje proveditelné změny. Díky jejím dotazům je nyní veřejně dostupná řada důležitých dokumentů. Je vdaná, má tři děti a žije na Vinohradech. 

Nahoru