Zde je seznam míst, kde jste nás s Vlastíkem mohli do konce června potkat. Uvidíme se s vámi zase o prázdninách

17. 6. neděle odpoledne Hamr před kostelem (Záběhlice)

Potkáváme se tu hodně s lidmi z Prahy 10, ale i z Prahy 4. I ti se chtěli zapojit a přidat podnět na naší mapu. Lidé tu tráví volný čas a není jim jedno, co se s okolím Hamru bude dít.

12. 6. úterý cely den OC Květ (Zahradní Město)

Za celý den jsme rozdali asi 500 novin. Hodně jste se nás ptali, jaké jsou plány s opravami silnic, chodníků nebo jaký bude osud OC Květ a nástavby, která se kdysi plánovala. Nečekaně jsme se zde zastavili i při natáčení volebních videí 21. června a zase to stálo za to. Vaše zkušenosti a bezprostřední znalost místa jsou zdrojem nejlepších podnětů a návrhů na zlepšení. 27. 5. neděle odpoledne Hamr před kostelem (Záběhlice)

V neděli bylo opravdu horko. Díky patří vám všem, kteří jste neváhali věnovat nám váš víkendový čas, a společně zaznamenat vaše podněty do mapy. Neřešili jsme jenom Záběhlice, ale také Vršovice, Zahradní město nebo Strašnice. Děkujeme i všem ze sousední Prahy 4 za podněty na zlepšení veřejného prostoru na naší desítce.

22. 5. úterý celý den OC Cíl (Zahradní město)

Na Zahradním Městě jsme záměrně zastavili u rozbitého prostranství OC Cíl, které současná radnice přes 3 roky slibuje opravit. Je vidět, že jde o jeden z nejpalčivějších problémů.

Naopak neutěšené okolí metra Skalka a těsné prostranství kolem Alberta místní občany dost trápí. O problému víme, jenže je potřeba řešit koncepčně. A to i my od současné radniční koalice Prahy 10 postrádáme. Proto se do okolí metra Skalka v září vrátíme a řekneme vám, co bychom tu chtěli změnit.

Udělali jsme dobře, mnoho z vás se u našich map zastavilo, podnětů se sešlo opravdu hodně. Děkujeme!

Zde je seznam míst, kde jste nás s Vlastíkem mohli do konce června potkat. Uvidíme se zase o prázdninách

Nahoru